close
دانلود آهنگ جدید
محمود احمدی نژاد مهمان برنامه خندوانه

گیل فان | دنیای فیلم و سریال

http://www.gilfun.ir/

محمود احمدی نژاد مهمان برنامه خندوانه

مهمان خندوانه,احمدی نژاد در خندوانه,دعوت از محمود احمدی نژاد در خندوانه,اظهارات رامبد جوان درباره ی احمدی نژاد,احمدی نژاد در خندوانه میاید,رامبد جوان از محمود ا

محمود احمدی نژاد مهمان برنامه خندوانه

مهمان خندوانه,احمدی نژاد در خندوانه,دعوت از محمود احمدی نژاد در خندوانه,اظهارات رامبد جوان درباره ی احمدی نژاد,احمدی نژاد در خندوانه میاید,رامبد جوان از محمود ا

-->
محمود احمدی نژاد مهمان برنامه خندوانه
خلاصه داستان :

 

محمود احمدی نژاد مهمان برنامه خندوانه

 

احمدی نژاد مهمان این هفته خندوانه

سلام خندوانه ای ها خوبین؟ خوشین؟

روزتون بخیررررررررررر :)

شماهم تعجب کردید از عنوان؟ بله جناب آقایی احمدی نژاد رییس جمهور سابق کشورمون قراره به برنامه خندوانه بیان.

بریم باهم یه گفت و گویی رو از رامبد جوان بخونیم تا ببینیم جریان چیه :

طرح ریزی اولیه خندوانه چجوری شکل گرفت؟
این ایده که چطور می توانیم باعث خنده و شادی آدم ها بشویم ۱۳ سال پیش به ذهنم رسید؛ ایده یک برنامه در مورد خندیدن و تاثیر آن روی جسم و روان انسان ها. این مساله را با آقای دکتر اردکانیان مطرح کردم و تحقیقات و مقالات مفصلی تهیه و روی آن ها بررسی کردیم. نظر ایشان روی ساخت برنامه ها و کارگاه های آموزشی برای اوقات فراغت بود. این موضوع را با دوستان دیگرم از جمله حبیب رضایی، هومن رضایی و چند نفر از دوستان انجمن اوقات فراغت، مطرح و مشورت کردم که یک برنامه این چنینی باید به چه موضوعاتی بپردازد و چه نکته هایی را باید در بر داشته باشد.

این درسته که میگن خنده بر هر درد بی درمونی دواست؟به این جمله اعتقاد دارید؟با این وضعیت الان چطور ، بازهم این جمله کارسازه؟
بله، ما در خدوانه مهارت خندیدن را یاد می دهیم. درست است که با وجود فشارهای اقتصادی، نگرانی های سیاسی، فشارهای زندگی و … مردم نمی توانند شاد باشند ولی ما در خندوانه سعی کردیم مدتی مردم را شاد نگه داریم. خندیدن به نظر من یک مهارت است و باید آموزش داده شود. در همه جای جهان و در کشورهای پیشرفته به مردم خندیدن را آموزش می دهند و می گویند موظف هستید حال خودتان را خوب کنید. باید بدانید مغز انسان ها تفاوت خنده واقعی و مصنوعی را درک نمی کند و اگر شما مصنوعی هم بخندید هورمون هایی در مغز ترشح می شود که باعث نشاط، خنده و شادی می شود. به نظرم مردم ما نیاز به ساخت چنین برنامه ای داشتند تا حال خود را خوب کنند. حتی من هم نیاز داشتم که حال خودم را خوب کنم.

راستی چرا برنامه از شبکه های سراسری تلویزیون پخش نمیشه؟مسلما مخاطبای شبکه های سراسری خیلی بشتر هستند. 
البته این برنامه قرار بود سال ۸۶ از شبکه ۲ پخش شود ولی در نهایت تصمیم به اجرای آن در شبکه نسیم گرفته شد. شبکه نسیم، شبکه تخصصی کمدی است و با مدیریت بسیار خوب آقای دکتر کرمی که یار این پروژه هستند اداره می شود. در طول ۲۵ سالی که در تلویزیون کار می کنم ایشان جزو معدود مدیرانی هستند که با مدیریت دقیق و خوبی که دارند این قدر گروه را همراهی می کنند. به نظرم این برنامه توانسته مخاطبان خود را پیدا کند و استقبال از آن هم خوب بوده است.

چقدر خندوانه تونسته در کمرنگ کردن برنامه ها وفیلم های ماهواره ای موفق باشه؟
به نظر من هر فیلم و سریالی که موفق باشد مخاطبان خود را پیدا می کند. مثل وقتی که روی پرده سینما یک فیلم خوب بیاید مردم به سمت سینما کشیده می شوند و به آن تعلق خاطر پیدا می کنند. اگر بتوانیم در مملکت خودمان برنامه ها و سریال های خوبی بسازیم قطعا مخاطب این نیاز را در خود احساس می کند که با بازیگران کشور خودش ارتباط برقرار کند. مردم اکبر عبدی، جواد رضویان، رضا عطاران و دیگران را می شناسند و با آن ها ارتباط بهتری برقرار می کنند و این چنین به سمت فیلم ها و سریال های ماهواره ای نخواهند رفت.

اگه صلاح بدونید یه سوال بپرسیم بابت روند ساخت برنامه،هر برنامه در روز خودش تهیه می شود؟تا کی ادامه خواهد داشت؟ 
خیر ما حدود شش، هفت برنامه جلوتر هستیم اما این بدان معنا نیست که روی اصول و کنداکنتور خاصی پیش برویم. ممکن است برنامه امروز، ۷ جلسه دیگر پخش شود یا برعکس و تا اول ماه محرم برنامه داریم و بعد از استراحت سری سوم این برنامه ساخته می شود.

اما یک سوال حاشیه ای! ممکنه یه روزی از رئیس جمهور هم دعوت کنید؟
بله، من گفته ام از همه دعوت می کنم ولی الان زود است. حتی برنامه ای هم دارم که از آقای احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان دعوت کنم.

بین برنامه های پخش شده کدوم برنامه رو از همه بیشتر دوست دارید؟
همه برنامه هایم را دوست داشتم ولی برنامه اکبر عبدی، امین حیایی و شکرخواه را بیشتر دوست داشتم.

در زندگی شخصیتان مثل رامبد جوان خندوانه، خنده رو و خوش برخورد هستید؟
بله، تا حدودی سعی می کنم این گونه باشم.

 

پس منتظر سورپرایز های بزرگ رامبد جوان باشید

شاد باشیددددددددددددددد :)

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان