close
تبلیغات در اینترنت
از سلفی مسی با عیال تا مازراتی‌ زیبا در‌ ایران و اولین داور محجبه

گیل فان | دنیای فیلم و سریال

http://www.gilfun.ir/

از سلفی مسی با عیال تا مازراتی‌ زیبا در‌ ایران و اولین داور محجبه

عکسهای زیبای بازیگران,تک عکسهای بازیگران,سلفی مسی و مادرش,عکس جدید خارجی,اخبار روز دنیا,تک عکسهای بازیگران,بازیگران در دور دنیا,عکسهای بازیگران در خارج,تک عکس..

از سلفی مسی با عیال تا مازراتی‌ زیبا در‌ ایران و اولین داور محجبه

عکسهای زیبای بازیگران,تک عکسهای بازیگران,سلفی مسی و مادرش,عکس جدید خارجی,اخبار روز دنیا,تک عکسهای بازیگران,بازیگران در دور دنیا,عکسهای بازیگران در خارج,تک عکس..

-->
خلاصه داستان :

 

از سلفی مسی با عیال تا مازراتی‌ زیبا در‌ ایران و اولین داور محجبه

پزشکان در کشور عربستان سعودی از مشاهده تصویر‌ یک عروسک که داخل مری یک کودک ۱۶ ماهه گیر کرده بود شوکه شده‌اند. این کودک نوپای ۱۶ ماهه آویز گردبند‌ خواهر خود را بلعیده‌ بود و دچار علائمی مانند تنگی نفس‌ و مشکل در بلع‌ شده بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

همه منتظر عکس سلفی رضا عطاران

 

 

رضا عطاران که برای اعلام سیمرغ بلورین بهترین موسیقی متن با میله ای شبیه به عصا روی سن آمده بود، با تمامی حاضران در مراسم عکس سلفی گرفت.

وی با بیان اینکه میله‌ای که در دست دارد، عصا نیست گفت: دوستی سفارش عکس سلفی داده است!

عطاران روی سن اختتامیه، همراه با تمامی حاضران در سالن عکس سلفی گرفت و سپس سیمرغ بهترین موسیقی را به بهزاد عبدی اهدا کرد. 

 

 

 

 

 

 

به دنبال این حاشیه بامزه جشنواره مخاطبان شبکه اجتماعی اینستاگرام به صفحه رسمی رضا عطاران رفته و خواستار انتشار این عکس خاص شده اند.

تصویر زیر فقط بخش بسیار کوچکی از نظرات دنبال کنندگان صفحه رسمی رضا عطاران است که منتظر هستند این تصویر خاص منتشر شود.

 

 

 

 

 

 

 

عطاران این عکس را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

این مازراتی از نوع merak ss بوده و حدودا متعلق به ۴۰ سال قبل است. …

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

لئو مسی، بعد از پیروزی پر گل تیمش برابر بیلبائو، به خانه و پیش عیال خود رفته و این عکس را منتشر کرده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

برای نخستین بار در طول تاریخ فوتبال ترکیه یک بانوی مسلمان با پوشش و حجاب کامل در مسابقات فوتبال این کشور به قضاوت پرداخت.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

تحقیر یک زن مسلمان در هواپیمای آمریکایی

 

 

در ویدئویی که توسط یک تلفن همراه فیلمبرداری شده است ماجرا اینگونه آغاز شده که کودک ۹ ماهه این زن که بیمار بوده است بی‌توقف گریه می‌کرده، مسافران از این موضوع ناراحت بودند، تا اینکه یک زن خطاب به او می‌گوید: «اینجا ایالات متحده است» و یکی از مهمانداران با هدف آرام کردن اوضاع، زن و چهار بچه او را به انتهای هواپیما منتقل می‌کند و در ادامه او نیز این زن را تهدید می‌کند: «من حواسم به شما‌ها هست دفعه بعد که سر و صدا کنید می‌اندازمتان بیرون».

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

راهپیمایی ۲۲ بهمن

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

قلعه نوعی که بنا ندارد با برنامه ۹۰ تلفنی صحبت کند، بعد از پخش برنامه ۹۰ که فنایی کارشناس داوری گل پیکان به استقلال که توسط داور مردود اعلام شده بود را سالم دانست، یک ویدئو ضبط کرده و خودش آن صحنه را کارشناسی کرده و نسبت به اظهارات آقای فنایی نیز انتقاد داشته! 

 

 

این ها بخشی از صحبت های امیر قلعه نویی و تاکید به خطا در محوطه پنج و نیم متر است: «آقای فنایی شما که استاد هستید توجه داشته باش پنج و نیم متر است.» «اینجا به ما بگو توپ کجاست؟ جز این که در اختیار دروازه بان در پنج و نیم متر است؟» «اینجا توپ مشخص نیست، وقتی مشخص نیست یعنی چه؟ یعنی در مالکیت آقای طالب لو در پنج و نیم متر است.» «تازه یک صحنه از بالا داریم توپ کامل در مالکیت آقای طالب لو در پنج و نیم متر است که مهاجم بعدی باز خطا می کند.»

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

گروهک تروریستی داعش یک کودک عراقی را به دلیل استفاده از کلمه "داعش" به جای دولت اسلامی در مقابل دیدگان مردم ۶۰ ضربه شلاق زد.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

توزیع رایگان ماسک در اهواز

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

هنرمند آلمانی ۳۷ ساله با ترکیب کردن هنر نقاشی، کنده کاری بر روی پوست موز آثار شگفت انگیزی درست می کند. او مهمترین دلیل به وجود آمدن این هنرش را اینستاگرام و شبکه های اجتماعی اعلام کرده است .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سلفی مسی با عیال / مازراتی‌ زیبا در‌ ایران / اولین داور محجبه

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان